Použití v lodním průmyslu

Dieselové motory MTU dodáváme se jmenovitým výkonem 364 kW (řada S60) až 9100 kW (řada 8000) a díky mnoha desetiletím zkušeností s motory pro lodní průmysl je společnost K & W Drive Systems vaším spolehlivým partnerem, pokud jde o výběr a technickou integraci motoru vhodného pro vaši loď, popř. servis, pravidelnou údržbu, generální opravu a nouzové opravy dieselových motorů MTU.

Poskytujeme průběžnou podporu pro hlavní i pomocné hnací systémy a palubní napájecí soustavy značky MTU pro všechny typy plavidel, jako jsou jachty, osobní dopravní lodě, rychlé trajekty, křídlové čluny nebo konvenční trajekty. 

Údržba, opravy a generální opravy vašeho lodního motoru MTU

Údržba, servis a opravy lze provádět kdykoliv na našem distribučním území, které zahrnuje Rakousko, Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko. V případě nutnosti lze opravy provádět také na moři a v noci. Tím se zkracují prostoje vašeho plavidla na absolutní minimum, takže je možné co nejdříve obnovit jeho normální provoz.

V případě rozsáhlejších a generálních oprav rozebereme váš motor MTU přímo na místě, abychom provedli veškeré potřebné práce v kotvišti (např. přístav Linec) nebo v naší servisní dílně ve Vídni, kde jsou k dispozici vysoce vyškolení servisní technici a odpovídající speciální nástroje. Po zkušebním provozu je pak motor vrácen na původní místo a namontován.

Minimalizace prostojů díky náhradním motorům

Vedle toho nabízíme úložný prostor pro vaše náhradní motory, abychom v případě poškození mohli porouchaný motor ihned vyměnit přímo na místě - i v noci. Pak budete moci obnovit provoz bez jakýchkoliv prostojů, popř. pouze po krátkém výpadku, zatímco vadný motor budeme opravovat a znovu jej pro vás uložíme.

Dostane se vám těchto výhod:

  • Desítky let zkušeností s motory pro použití v lodích
  • Minimální prostoje - maximální spolehlivost a dostupnost
  • Nízká spotřeba, úsporný provoz, vysoký výkon

Náhradní díly

Jako autorizovaný distributor značky MTU v Rakousku, České republice, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku zajišťujeme okamžitou dodávku originálních náhradních dílů a dodávek pro vaše lodní motory MTU.