Náhradní díly

Společnost K & W Drive Systems nabízí originální náhradní díly  pro motory MTU a Detroit Diesel. Díky dobře zásobenému skladu ve Vídni a přímému přístupu do partnerských systémů jsme schopni vám spolehlivě dodat přesně ten náhradní díl, který potřebujete - od pryžového těsnění po součást motoru. Naši pracovníci jsou odborníky na dieselové motory. Naše každodenní práce s motory nám ukázala, že každý motor má své „křestní jméno“. To znamená, že se vždy maximálně vynasnažíme najít pro váš motor přesnou shodu.

Za tímto účelem toho musíme o vašich požadavcích na konkrétní použití znát co nejvíce. Víme, že je důležité klást správné otázky, abychom vám mohli dát správnou odpověď - tedy dodat správný náhradní díl. Proto bychom vás chtěli požádat, abyste při poptávání náhradních dílů co nejdůkladněji vyplnili formulář. Sdělte nám číslo motoru, pro který budete náhradní díly potřebovat. Bez těchto údajů bude téměř nemožné, abychom vám dali rychlou odpověď ohledně dostupnosti a ceny daného náhradního dílu.

S radostí vám pomůžeme najít úsporné a trvale udržitelné řešení, například ve formě nabídky vhodných repasovaných náhradních dílů nebo zajištění náhradních dílů.

Se svým dotazem se na nás bez váhání obraťte.